Topic: Potrzebne pisemne tłumaczenia – czy terminy realizacji są długie?

Czy ktoś z Państwa ma może doświadczenie związane ze zlecaniem wykonania pisemnych tłumaczeń? Ostatnio pojawiła się taka potrzeba u mnie i, co gorsza, termin jest strasznie palący, a treści dużo i to we włoskim języku. Interesuje mnie oczywiście tłumaczenie na polski. Orientujecie się ile coś takiego może trwać?

Re: Potrzebne pisemne tłumaczenia – czy terminy realizacji są długie?

Na to pytanie nie ma chyba jednoznacznej odpowiedzi. Jadąc samochodem z punktu A do B nigdy nie jesteś w stanie określić czasu, bo sytuacje na drodze mogą być różne. Tutaj podobnie, czas zależy od tego ile tego tekstu jest, jak skomplikowana jest treść i czy zawiera specjalistyczne słownictwo, a i pewnie od samego języka, pomijając już doświadczenie tłumacza.

Re: Potrzebne pisemne tłumaczenia – czy terminy realizacji są długie?

Jeśli zależy Ci na szybkim i profesjonalnym tłumaczeniu Koleżanko to może ta oferta Cię zainteresuje http://www.grlla.com.pl/tlumaczenia-pisemne.htm. Biuro bardzo dobrze radzi sobie nawet w stresowych sytuacjach, często zlecam im tłumaczenia i czasem zdarzają się zlecenia „na wczoraj”, nie mają z tym problemu, a i wcale cena nie jest dużo wy ższa w takich wypadkach.

Re: Potrzebne pisemne tłumaczenia – czy terminy realizacji są długie?

Czyli jak rozumiem zajmują się też językiem włoskim, tak? Na tym mi zależy. Tekstu jest kilkadziesiąt stron i czasem może być on specjalistyczny, a czasu zostało już nieco ponad tydzień tylko hmm Swoją droga mają siedzibę w Poznaniu?

Re: Potrzebne pisemne tłumaczenia – czy terminy realizacji są długie?

Wystarczyło dokładnie przejrzeć stronę i wszystko byś wiedziała http://www.grlla.com.pl/tlumaczenia-poznan.htm wink Można im spokojnie zaufać, a co do terminów to już musisz się osobiście kontaktować. Dostaniesz termin realizacji i cenę to będziesz wszystko wiedziała.

Re: Potrzebne pisemne tłumaczenia – czy terminy realizacji są długie?

z tymi tłumaczeniami to zdecydowanie polecam korzystanie z dobrych biur tłumaczeń, nawet jak cena ma być trochę wyższa. Lepiej nie ryzykować, szczególnie gdy teksty mają bardzo duże znaczenie, dla firm to nawet wizerunek stoi tutaj na szali.

Re: Potrzebne pisemne tłumaczenia – czy terminy realizacji są długie?

Tutaj akurat związane jest z moimi studiami i strasznie mi na tym zależy. Gorąco dziękuję za pomoc, naprawdę cieszę się, że tutaj trafiłam. Pozdrawiam!