Topic: Drzwi zewnętrzne w Poznaniu – gdzie polecacie kupować?

Cześć. Szukam dobrych, tzn. trwałych i pięknych drzwi zewnętrznych do swojego domu. Jestem dość wybredna więc przydałby się duży wybór smile

Re: Drzwi zewnętrzne w Poznaniu – gdzie polecacie kupować?

A jaki materiał wchodzi w grę?

Re: Drzwi zewnętrzne w Poznaniu – gdzie polecacie kupować?

Preferuję drewno ale jak coś mnie urzeknie to nie zwracam większej uwagi na materiał smile

Re: Drzwi zewnętrzne w Poznaniu – gdzie polecacie kupować?

W Poznaniu chyba na brak sklepów z takim asortymentem nie możesz narzekać smile wielkie miasto, dużo sklepów, z drzwiami pewnie też

Re: Drzwi zewnętrzne w Poznaniu – gdzie polecacie kupować?

Tak, tylko kto ma czas chodzić po wszystkich i porównywać oferty? Na szczęście część ma strony i produkty w necie ale i tak do tej pory nie znalazłam nic fajnego, poza tym chętnie skorzystałabym z oferty którą już ktoś sprawdził i ma pewność, że jest świetna.

Re: Drzwi zewnętrzne w Poznaniu – gdzie polecacie kupować?

To odwiedź sieciówki w centrach handlowych i już

Re: Drzwi zewnętrzne w Poznaniu – gdzie polecacie kupować?

Zamiast wybierać produkty w sieciówkach które tylko udają wysoką jakość polecam zajrzeć do sklepu DOM-BUD Serwis. Działa w Poznaniu, ma też stronę internetową i produkty na niej więc można sobie obejrzeć a potem iść do sklepu, wygodnie smile

Re: Drzwi zewnętrzne w Poznaniu – gdzie polecacie kupować?

Ciekawe, a możesz podać link?

Re: Drzwi zewnętrzne w Poznaniu – gdzie polecacie kupować?

Proszę: http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/. Znalazłam go jak też szukałam drzwi zewnętrznych w Poznaniu i nie zadowalały mnie kiepskie jak dla mnie produkty z sieciówek. Bardzo polecam tą ofertę, jest w czym wybierać ale przede wszystkim to są drzwi dobrej jakości, bardzo trwałe i bardzo piękne, chyba każdy to przyzna…

Re: Drzwi zewnętrzne w Poznaniu – gdzie polecacie kupować?

Faktycznie ciekawie się prezentują, chyba nawet ja z moim wybrednym gustem znalazłabym coś dla siebie. Będę musiała odwiedzić ten sklep i poszukać czegoś dla siebie na spokojnie z uwzględnieniem parametrów i cech technicznych. Bardzo dziękuję za polecenie tego sklepu i wszelkie informacje. Pozdrawiam