Topic: Opony – jaki sklep internetowy?

No własnie, rzadko robię zakupy w internecie i teraz się zastanawiam, czy warto kupować przez internet opony? Jeśli tak, to w jakim sklepie?

Re: Opony – jaki sklep internetowy?

Oczywiście, że warto! Przede wszystkim kupisz w necie opony dużo taniej. Kwestia tylko tego, żeby właśnie znaleźć dobry sklep. Mój obecny nie jest może najtańszy, ale zdecydowanie ma lepsze eny niż sklepy, które mam w okolicy.

Re: Opony – jaki sklep internetowy?

To pomogę Wam obojgu smile Zobaczcie sobie stronę sklep.opony-kunicki.pl, to sklep internetowy, który ma najlepsze ceny za markowe opony. Macie tam prawdopodobnie wszystkie cenione marki, Dunlop, Michelin, Continental i wiele innych. Polecam!

Re: Opony – jaki sklep internetowy?

Zdecydowanie, jeśli chodzi o opony sklep internetowy sklep.opony-kunicki.pl bije wszystkie inne na głowę. Kupiłem tam już kilka kompletów opon (mam firmę przewozową) i zawsze były w dobrej cenie.

Re: Opony – jaki sklep internetowy?

Siłą rzeczy muszę podzielić zdanie moich poprzedników. Kiedyś szukałam do Landcruisera opon i znalazłam znakomite Icepty Hankooka, były dwa razy tańsze, a same opony są wprost świetne. Zresztą… taki wybór, że amator każdej marki opon coś znajdzie dla siebie.