Topic: Wakacje niespodzianka – caravaning

Dzień dobry wszystkim. Jest taka sprawa. Chcę zrobić wszystkim członkom mojej rodiny taką super niespodzanke i już teraz zaplnować dla nich wakacje, które w sumie zbliżają się wielkimi krokami. Zaplanowałem taki wyjazd na caravaning i mam nadzieję, że otrzymam od Was dobre rady

Re: Wakacje niespodzianka – caravaning

Ale jakich rad oczekujesz? Masz już cały sprzęt, kampera albo przyczepę? Dokąd chcesz jechać, co zabierasz ze sobą, jak długo będziesz podróżował? To wszystko jest bardzo ważne, żeby móc ustalić, czego tak naprawdę potrzebujesz smile

Re: Wakacje niespodzianka – caravaning

Tak naprawdę to jeszcze nie mam nic zaplanowane, bo dopiero co wpadłem na takim pomysł. Będziemy mieć w wakacje sporo wolnego czasu i tak sobie pomyślałem, że fajnie będzie trochę pojeździć i pozwiedzać. Nie mam żadnego kampera ani przyczepy. Nic nie wiem

Re: Wakacje niespodzianka – caravaning

Kolego, niczym się nie martw. Jak nie masz jeszcze nic, to polecam Ci wejść na stronę centrumcaravaningu.pl/ i tam znajdziesz naprawdę wiele dobrego sprzętu, który na całą tę imprezę Ci się przyda. Bez problemu sobie wtedy wszystko ogarniesz i będziesz miał fajnie załatwione

Re: Wakacje niespodzianka – caravaning

A czy na tej stronie centrumcaravaningu.pl można też tego całego kampera albo przyczepę załatwić? Bo to jednak jest największy problem. Planowanie trasy i wszystkich atrakcji to już jest sama przyjemność, ale tylko dostanie sprzętu to największy problem

Re: Wakacje niespodzianka – caravaning

Wbrew pozorom to też nie jest problem. Na tej stronie można nawet wynająć przyczepę, jeśli nie chcesz jej kupować. Moim zdaniem to jest idealna oferta. Tania i sprawdzona smile