Topic: Gdzie zamówiliście gotowe projekty wnętrz?

witam, nie wiem czy jestem na wlasciwym forum, ale poszukuje do rozmowy osob, które miały okazje zamowic już coś z gotowych projektów wnętrz. Przyznam szczerze, ze nie mogę się zdecydowac się na nic, a o jakimkolwiek własnym pomyśle, swojej wizji już nie wspomnę. Dlatego jedynym rozwiązaniem dla mnie będzie gotowiec. Chcialabym jednak bazować na jakiejś sprawdzonej przez was firmie. Wiadomo, ze remont robi się raz na wiele lat i nie chciałabym niczego poprawiać itd.

Re: Gdzie zamówiliście gotowe projekty wnętrz?

Wiem o co Ci chodzi, ja tez miałam wielki problem z tym, żeby wybrać nowy design tylko do jednego pokoju w mieszkaniu. Wiecej pomieszczen by mnie dosłownie przytloczylo…

Re: Gdzie zamówiliście gotowe projekty wnętrz?

Nie przesadzajcie dziewczyny- to naprawdę fajna rzecz móc cos zmieniac w domu smile podejdźcie do tego jak do zabawy, wiecej funu.

Re: Gdzie zamówiliście gotowe projekty wnętrz?

Fun pewnie by był pod warunkiem, że ma się jakąś koncepcję…

Re: Gdzie zamówiliście gotowe projekty wnętrz?

czyli szukasz gotowców?

Re: Gdzie zamówiliście gotowe projekty wnętrz?

Dokładnie.

Re: Gdzie zamówiliście gotowe projekty wnętrz?

To chyba mam dla Ciebie sprawdzoną firme wink Tu masz do nich namiar: architekt.nanostudio.pl/. Pracują tam fajni architekci – lubię ludzi kreatywnych, a tych z pewnoscia do takiego grona można zaliczyc. Firma jest w ogole z Poznania. Trafiłam do nich z podobnym jak ty problemem – chce zrobić remont mieszkania, ale nie wiem jak chce je zmienić. Z pusta glowa, bez pomysłów znalazłam się w ich biurze. I dopiero, ze tak powiem gadka szmatka, wyszlo z rozmowy o co mi tak naprawdę chodzi. I zamiast gotowca wyszłam ostatecznie z indywidualnym projektem. Ale gotowce też mają. Wejdź sobie może w taka zakladke: architekt.nanostudio.pl/studio/ – może tu znajdziesz wiecej informacji na ten temat.

Re: Gdzie zamówiliście gotowe projekty wnętrz?

Wielkie dzięki. Wlasnie na czyms takim mi zależało. Kto wie, może moja historia skończy się podobnie. Masz racje, ze czasami wystarczy tylko, żeby ktoś Cie dobrze „poprowadzil” w rozmowie i już wiesz o czego chcesz smile Narazisko!