Topic: Dotacje ZUS na BHP

Witam. Dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak ZUS dotacje BHP i w sumie to się tym sporo zainteresowałem. Nie mam pojęcia, jak się o to starać, a zwrot kasy podobno można dostać całkiem spory. Czy ktoś z Was może coś słyszał na ten temat i powie mi dokładnie jak to wygląda?

Re: Dotacje ZUS na BHP

Dotacje na BHP? Ale że jak niby? Co to obejmuje i za co dokładnie można dostać tę kasę i na jakich zasadach? No powiem Ci, że mnie bardzo zainteresowałeś tym tematem i sam bym się dowiedział teraz chętnie jak to się wszystko robi smile

Re: Dotacje ZUS na BHP

No ja właśnie nie wiem jak to wygląda. Tylko znajomy mi powiedział, że takie dotacje są i że warto się nimi zainteresować, bo można naprawdę sporo zyskać. No nic, będę musiał szukać dalej, bo to rzeczywiście jest bardzo ciekawa i interesująca kwestia, więc dobrze będzie się tym zająć

Re: Dotacje ZUS na BHP

Tak, to prawda, że można dostać takie dotacje. Ja się w swojej firmie o nie starałam i dostałam naprawdę spore zwroty. A dofinansowanie można dostać na wiele różnych rzeczy, Mogą nawet dofinansować zakup wózka widłowego albo jak chcesz zmodernizować jakieś maszyny w Twojej firmie to szanse też są duże na to, że się uda

Re: Dotacje ZUS na BHP

Tak właśnie słyszałem, że warto się o to starać, bo bardzo często przyznają. Mam nadzieję, że u mnie się też to uda. A wiesz może, jak się dokładnie trzeba tym zająć? Jakie formalności wypełnić jakei wymogi trzeba spełnić? Mam nadzieję, że nie jest to jakieś mocno skomplikowane

Re: Dotacje ZUS na BHP

Ja akurat korzystałam z pomocy takiej firmy, która się tym zajmuje. Na stronie http://www.diwos.pl/oferta/dofinansowania-z-zus/ możesz się dowiedzieć jak dokładnie wyglądają te ZUS dotacje BHP i wtedy już będzie Ci się o wiele łatwiej o to wszystko starać

Re: Dotacje ZUS na BHP

Świetnie! W takim razie będę się starał, aby też dostać taką dotację, bo naprawdę to jest kwestia warta uwagi. Dzięki za pomoc z tym smile