Topic: Co myślicie o pielgrzymkowych biurach turystycznych?

Czy wiedzieliście, że istnieją biura podróży inne niż te powszechnie znane , które organizują na przykład pielgrzymki (nie tylko do tych najbardziej znanych miejsc), a nie takie zwykłe wyjazdy wypoczynkowe do kurortów? To bardzo ciekawe jak dla mnie, zwłaszcza że dopiero niedawno znalazłam taką firmę, biuro pielgrzymkowe Misja Travel. Brzmi to super.

Re: Co myślicie o pielgrzymkowych biurach turystycznych?

Chyba jak dla kogo… ja tam wierząca nie jestem i chyba nie kręciłoby mnie takie coś, jechać do jakiegoś pięknego kraju ale tylko do jakichś tam świętych miejsc i pewnie przez większość czasu się modlić

Re: Co myślicie o pielgrzymkowych biurach turystycznych?

To wcale tak nie wygląda, zwiedza się nie tylko święte miejsca ale też znane świeckie, poza tym jest wiele różnych atrakcji. I nie jest też wcale tak, że podczas wyjazdu są same modlitwy, bez przesady… w ogóle to proponuję najpierw zapoznać się z taką ofertą i programem wycieczek i dopiero potem wyrokować smile

Re: Co myślicie o pielgrzymkowych biurach turystycznych?

Ja też o takiej ofercie nie słyszałam, myślałam dotąd, że na pielgrzymki jeździ się tylko z kościoła albo z jakichś organizacji religijnych. Chyba faktycznie fajna opcja dla lubiących podróżować i do tego religijnych osób smile no i pewnie świetne miejsca wchodzą w grę, bo ważne święte obiekty zwykle znajdują się w pięknych krajach, we Włoszech, w Izraelu… z cudownym klimatem i przyrodą, więc na pewno kwestie religijne nie są jedyną atrakcją jak ktoś to wyżej napisał. Ja też jakaś religijna nie jestem ale wcale nie pogardziłabym taką wycieczką smile

Re: Co myślicie o pielgrzymkowych biurach turystycznych?

Masz rację pisząc, że odwiedza się piękne miejsca, z tym wiąże się każda taka pielgrzymka Santiago de Compostela, Ziemia Święta, Fatima, Rzym… to wszystko jest niezwykłe i zasługuje na zobaczenie nie tylko ze względów religijnych. Ja w każdym razie jestem pod wielkim wrażeniem i chętnie pojechałabym w taką podróż, chętniej niż opalać się na basenie w jakimś kurorcie z tłumem hałaśliwych turystów

Re: Co myślicie o pielgrzymkowych biurach turystycznych?

To już zależy co kto lubi i czego oczekuje smile Ale mnie też taki wyjazd bardzo by interesował, super w ogóle, że są takie opcje, takie biura pewnie mają zatrzęsienie klientów. Może też kiedyś wybiorę się w taką podróż smile

Re: Co myślicie o pielgrzymkowych biurach turystycznych?

Też na to liczę smile