Topic: Wykładzina do restauracji

Witam. Dopiero co otwieram swoją restaurację. Mam już wszystko zrobione, stoliki, krzesła, idealne menu, obrazy na ścianach. Ale jednego mi brakuje. A tym czymś jest wykładzina. Problem polega na tym, że to będzie miejsce, do którego będzie przychodzić sporo ludzi, więc po prostu musi to być coś wytrzymałego i takiego, co się nie zniszczy po tym, jak kilka osób tu wejdzie. No wiecie o co chodzi no nie?

Re: Wykładzina do restauracji

Ach no pewnie, że wiem. Przynajmniej ja wiem, bo przez to ostatnio przechodziłem i wiem jak to dokładnie wygląda. Rzeczywiście w restauracji wykładzina musi być solidna i trwała, bo jak będą ludzie do Ciebie tłumnie przychodzić, to po jakimś czasie takie zwykle rozwiązania będą się nadawały kosza. Ale są takie też specjalne wykładziny o podniesionej użyteczności, dzięki czemu można je stosować właśnie w miejscach publicznych. A to czasem trudno jest znalexć

Re: Wykładzina do restauracji

No są, są. Ja też kupowałam w Szczecinie wykładzinę dywanową bo potrzebowałam czegoś właśnie trwalszego i silniejszego do siebie, na szczęście się udało kupić i jestem serio zadowolona z tego, że tak to świetnie wyszło. No ale się musiałam trochę naszukać, żeby tak właśnie było

Re: Wykładzina do restauracji

Ja co prawda jestem z Rzeszowa i też jestem zadowolona z tego co tutaj dostałam. Na stronie wykladziny.net/kontakt/11/wykladziny-rzeszow kupiłam taką wykładzinę i przyjechali spece, dali mi wykładzinę i wszystko jest super. Oni chyba w wielu różnych lokacjach mają swoje siedziby, bo można w wielu miastach u nich sobie załatwić te wykładziny. A warto wink

Re: Wykładzina do restauracji

To prawda, w Poznaniu wykładziny obiektowe właśnie kupowałem, więc z tego się rzeczywiście taki prosty wniosek wysuwa, że oni w wielu miejscach różnych działają. No i dobrze, bo rzeczywiście warto się nimi zainteresować, dobrej jakości mają te wykładziny, więc aż żal nie korzystać jak jest taka okazja dobra