Topic: Najlepsze hostessy na biznesowy bankiet.

Cześć wszystkim. Wkrótce odbędzie się mój firmowy bankiet, gdzie spotkamy się ze swoimi klientami i innymi ważnymi gośćmi. Zależy mi na nawiązaniu wielu nowych relacji biznesowych. Udało mi się zaprosić trochę wysoko postawionych osób, muszę więc bardzo zadbać o prezentację i luksusowe aspekty imprezy… Zadbałem już o najlepsze jedzenie, muzykę, salę z dostępem dla hotelowych pokoi przeznaczonych dla gości bankietu. W czasie trwania imprezy mój zespół zamierza przedstawić nowy produkt i stąd zaczynam się zastanawiać nad zaangażowaniem paru hostess. Mogłyby witać przybyłych gości, odprowadzać ich na miejsce, a po prezentacji rozniosłyby upominki dla wszystkich zaproszonych ludzi. Myślicie, że jest to dobry pomysł? Skąd wziąć takie hostessy? Nie chciałbym, żeby okazały się niekompetentne i przyniosły mi jakiś wstyd…

Re: Najlepsze hostessy na biznesowy bankiet.

Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Na bankietach dobre wrażenie robią osoby umiejętnie witające gości, wprowadzające miłą atmosferę. Wiele razy korzystałem z profesjonalnej agencji hostess w Poznaniu i uważam, że to jest najlepsze wyjście. Kiedy zgłaszasz się do takiej doświadczonej agencji masz pewność, że podsunie Ci kogoś, kto zna się na rzeczy i potrafi się dobrze zaprezentować. Oczywiście możesz też zrobić jakiś casting samodzielnie, ale jest z tym zbyt wiele zachodu i nie sądzę, by było warto. Ciężko ocenić niektóre osoby. To, że ktoś ładnie wygląda i na rekrutacji sprawia wrażenie obytego wcale nie znaczy, że sprawdzi się na firmowym bankiecie… Agencje umieją to od razu odsiać.

Re: Najlepsze hostessy na biznesowy bankiet.

Ja jestem z Gdańska i często zdarza mi się organizować różnego rodzaju targi. Wystawcy zawsze liczą na pomoc dobrze dobranych hostess, które będą potrafiły mądrze przedstawić ich produkt, wesprzeć w prezentacji. Popieram kolegę wyżej i sugeruję znalezienie profesjonalnej agencji, na przykład takiej: hostessy.caneli.com.pl/hostessy-gdansk/. Korzystam często z ich oferty, dziewczyny są tam bardzo ładne, ale też przede wszystkim wszechstronne i mądre. Samą urodą nie zabłysną w biznesie.:)