Topic: Czy samochody ciężarowe można też wziąć w leasing?

Witam, rozkręcam powoli swoją firmę i chciałbym dokupić kilka samochodów ciężarowych. Dokupić, bo nie wiem, czy ciężarowe też można wziąć w leasing? Wiem, ze osobówki na pewno, ale z ciężarowymi nie jestem pewien.

Re: Czy samochody ciężarowe można też wziąć w leasing?

No to gratki bracie, ze tak ci interes idzie. A czym to się zajmujesz?

Re: Czy samochody ciężarowe można też wziąć w leasing?

Surówki robię i sprzedaje. Do tej pory wystarczał mi właściwie mój busik, ale ostatnio posypało się tyle zamówień, ze jedno auto nie jest w stanie obsłużyć ani ilości punktów, ani terenu w ciągu jednego dnia.

Re: Czy samochody ciężarowe można też wziąć w leasing?

Mój kumpel tez się dorobił na takim interesie. Teraz ma mala korporację wink)) Zawsze mnie dziwilo to, że na rzeczach prostych można zarobić najwieksza kase wink

Re: Czy samochody ciężarowe można też wziąć w leasing?

Wracajac do twojego pytania, bo koledzy z niego trochę zboczyli, leasing samochodów ciężarowych jest jak najbardziej możliwy. Jak sobie zajrzysz np. na strone jakiejś firmy, która oferuje leasing pojazdów, to sobie doczytasz, jak wygląda procedura, na ile i za ile. Mój kumpel bral niedawno jakąś furę wlasnie ciezarowa z jedną firmą.

Re: Czy samochody ciężarowe można też wziąć w leasing?

Okej, dzieki za wskazówkę, sprawdze jak to jest i czy będzie mi się oplacac.

Re: Czy samochody ciężarowe można też wziąć w leasing?

A masz gotówkę na zakup?

Re: Czy samochody ciężarowe można też wziąć w leasing?

No wlasnie w tym sek, ze nie.

Re: Czy samochody ciężarowe można też wziąć w leasing?

To chyba jednak odpowiedziales sobie na pytanie, ze innej opcji w zasadzie nie masz wink

Re: Czy samochody ciężarowe można też wziąć w leasing?

Jak już poruszyliście ten temat, to ja polecam firmę leasing24.pl, naprawdę świetna sprawa, jeśli chodzi o umowę leasingową, bardzo przejrzyste warunki:)