Topic: Legginsy modelujące sylwetkę Bas Bleu.

heej, szukam legginsów i bielizny, która pomoże mi wymodelować sylwetkę, sprawić, że poczuję się bardziej atrakcyjna. Kojarzycie może markę bas bleu? Co możecie o niej powiedzieć i czy warto inwestować w jej legginsy?

Re: Legginsy modelujące sylwetkę Bas Bleu.

jeśli chodzi ci o te legginsy: http://www.hurtowniatomix.pl/134/bielizna+bas%20bleu, powiem ci, że marka Bas Bleu zdecydowanie zasługuje na uwagę. Do swoich nóg mam trochę zastrzeżeń, ale po ubraniu ich legginsów nie mogę przestać zerkać w lustro. Wszystko się ładnie „zbiera”.:)

Re: Legginsy modelujące sylwetkę Bas Bleu.

a ja wam powiem, że miałam spore kompleksy i żadna bielizna modelująca nie pomagała. Dopiero jak pomyślałam o sobie inaczej zmieniłam wizję… i odważnie noszę bieliznę Sawren, możecie ją sobie obejrzeć tutaj http://www.hurtowniatomix.pl/131/bielizna+Sawren. Seksowna, kobieca, taka jak powinna być.:) życie jest za krótkie na ukrywanie się!

Re: Legginsy modelujące sylwetkę Bas Bleu.

a jakie jeszcze marki bielizny polecacie?:) muszę wypróbować, bo naprawdę przydałoby mi się gruntowne odświeżenie garderoby. Zainspirujcie mnie może jakoś.;)

Re: Legginsy modelujące sylwetkę Bas Bleu.

ja polecam Darex bielizna bardzo wygodna i ładnie prezentująca się na właściwie każdym rodzaju sylwetki. Same zobaczcie http://www.hurtowniatomix.pl/13/bielizna+darex. No i zgadzam się, że nie ma co wpadać kompleksy, lepiej korzystać z życia.;) a ładna bielizna potrafi wiele zmienić, bardzo wpływa na samoocenę.

Re: Legginsy modelujące sylwetkę Bas Bleu.

zdecydowanie!! Jak masz ładną bieliznę od razu czujesz się bardziej seksowna, to fakt. Dlatego nie warto na sobie skąpić i trzeba patrzeć co się kupuje.