Topic: Znacie jakieś dobre oferty pracy opieki nad osobami starszymi?

Z racji faktu, że likwidują hospicjum, w którym jeszcze pracuję szukam jakichś ofert dotyczących pracy z ludźmi starszymi lub niepełnosprawnymi. Mam spore w tej materii doświadczenie (prawie 5 lat tam pracowałam). Pomożecie?

Re: Znacie jakieś dobre oferty pracy opieki nad osobami starszymi?

Znasz język niemiecki?

Re: Znacie jakieś dobre oferty pracy opieki nad osobami starszymi?

Dogadam się, przeczytam jakąś prostszą książkę, ale nic więcej.

Re: Znacie jakieś dobre oferty pracy opieki nad osobami starszymi?

Myślę, że tyle powinno wystarczyć. Jest agencja, która znajduje się pod stroną laxocare.pl. Moja siostra z nimi wyjeżdżała do pracy w niemczech z osobami starszymi. Przejrzyste warunki, wszystko legalnie, opłacone składki zdrowotne i zusowskie.

Re: Znacie jakieś dobre oferty pracy opieki nad osobami starszymi?

Możesz mi pokazać jakieś przykładowe zlecenie z tej firmy?

Re: Znacie jakieś dobre oferty pracy opieki nad osobami starszymi?

Pierwsze z brzegu, jaie udało mi się znaleźć http://laxocare.pl/oferty-pracy/opieka-pana-hohentengen/. Jak sama widzisz, masz określone miejsce pracy, wiek osoby, choroby, na jakie cierpi, a także jakie mają wymagania wobec Ciebie. Wydaje mi się, że zupełnie fair oferta.

Re: Znacie jakieś dobre oferty pracy opieki nad osobami starszymi?

Samo wynagrodzenie też nie jest małe. Jak za te kilka tygodni, jakie się tam spędza, to zupełnie w porządku, jak się zarobi te tysiąc, czy nawet tysiąc pięćset euro.

Re: Znacie jakieś dobre oferty pracy opieki nad osobami starszymi?

Rzeczywiście, w przełożeniu na polskie warunki to zupełnie sporo. Dziękuję za namiary!

Re: Znacie jakieś dobre oferty pracy opieki nad osobami starszymi?

Nie ma sprawy, życzę powodzenia. Pamiętaj, że to nie jest wcale łatwa robota. Przede wszystkim trzeba się wykazać ogromną odpowiedzialnością wobec osob, którym się pomaga.