Topic: Rower to dobry pomysł na prezent.

Jest tyle różnych możliwości jeśli chodzi o prezent na osiemnaste urodziny, ale ja jestem tradycjonalistką i chciałam mojemu chrześniakowi kupi coś, z czego i ja w młodości miałam mnóśtwo radości. Pomyślałam o rowerze, tylko tak naprawdę nie wiem, jakie rowery młodzież teraz lubi. Może Wy mi coś doradzicie w tej kwestii?

Re: Rower to dobry pomysł na prezent.

Za młodymi ludźmi to czasami ciężko nadążyć, ale jeśli chodzi o elektronikę, bo w przypadku rowerów to raczej tradycyjnie można powiedzieć. Czyli jednym słowiem albo rowery do jazdy miejskiej, albo takie do jazdy po trudnym terenie. Tutaj to rczej indywidualne upodobania są decydujące.

Re: Rower to dobry pomysł na prezent.

No w naszym przypadku akurat jakieś ulubionej formy jazdy nie ma...

Re: Rower to dobry pomysł na prezent.

No to jak nie ma, to wybierze coś uniwersalnego, czyli rower miejski, który śmiało możesz kupić tutaj https://www.sklep.eurorower.pl/pl/c/Rowery-miejskie/83/1/default/1/f_at_2_2/1/f_producer_10/1, czyli w najlepszym sklepie rowerowym jaki można spotkać. Jest tam praktycznie wszystko co z rowerami jest związane.

Re: Rower to dobry pomysł na prezent.

Nic dodać nic ująć, sporo ciekawych rowerów i sprzętu. Myślę, że ten sklep z rowerami https://www.sklep.eurorower.pl/, jest znany chyba wszystkim młodym ludzoim. Myślę, że to może być trafiony pomysł na prezent.