Topic: Szukam producenta opakowań do pieczywa.

Szukam namiarow na firme, która specjalizuje sie w produkci opakowan przeznaczonych do pakowania pieczywa, przedewszystkim chleba. Jak znacie jakies adres to wrzućcie linka.

Re: Szukam producenta opakowań do pieczywa.

Możesz spróbować w firmie Tripak. Ta firma specjalizuje się w produkcji foliowych woreczków do pakowania chleba. Nie wiem, czy ich oferta obejmuje również wykonanie indywidualnych nadruków na takich woreczkach, ale przypuszczam, że tak.

Dzieki. A nie wiesz, z jakiego rodzaju foli produkuja te woreczki. Bo mi nie koniecznie zalezy na jak najnizszej cenie opakowania tylko bardziej na jego efektownym wygladzie. Mam taką małom piekarnie z tradycyjnym chlebem i dla moich klientów cena nie jest najwazniejsza, bardziej liczy się jakosć.

Na stronie http://tripak.pl/oferta/worki-na-chleb/ jest informacja, że opakowania na pieczywo robione są z folii PP Cast i folii polietylenowej LDPE cokolwiek to znaczy. Niestety ja się zupełnie na tym nie znam. Na zdjęciach te woreczki wyglądają jednak dośc solidnie i tak jak pisałem wcześniej, pewnie można je ozdobic jakimś efektownym nadrukiem.

Jak interesują cie efektowne opakowania to ja zamiast opakowan foliowych radziłabym wybrac woreczki papierowe, ewentualnie takie z foliowym okienkiem. Moim zdaniem są bardziej stylowe i lepiej pasują do wyrobów tradycyjnych, zwłaszcza do pieczywa.

Moze i sa bardzie eleganckie, ale malo praktyczne. Korzystałem juz z takich woreczkow i klienci narzekali, że chleb im szybko w nich wysycha. Woreczki foliowe sa bardziej praktyczne, a jak folia jest grubsza to też to tak zle nie wygląda.