Topic: Transport towarów z Anglii.. co polecacie?

witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym przetransportować meble i ogólnie większe sprzęty ze swojej firmy z anglii do polski. Może mi ktoś z was poleci jakąś fajną firmę, której mogę powierzyć swoje pieniądze i zaufanie? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rekomendacje z waszej strony wink bardzo serdecznie pozdrawiam forumowiczów i proszę was o pomoc wink bo jednak bez was to nie wpadnę na żadną ciekawą opcję wink

Re: Transport towarów z Anglii.. co polecacie?

No szczerze mówiąc to myślę, że mogę ci coś bardzo solidnego i dobrego polecić wink jest taka firma: http://www.easytrans.com.pl/transport-towarow.php która się właśnie zajmuje transportem sprzętów i towarów z polski do anglii. Sam korzystałem z ich usług jakiś czas temu i bardzo fajnie wywiązali się ze zlecenia. Dowieźli towar szybko i w bardzo fajnej cenie. Nie miałem z nimi żadnych problemów, świetny kontakt i ogólnie profesjonaliści. Kierowca bardzo doświadczony był i obyło się bez żadnych komplikacji. Także bardzo polecam.

ja też wiele dobrego słyszałem o firmie http://www.easytrans.com.pl/  wink mój znajomy, który zwoi różne produkty z anglii korzystał wielokrotnie z ich usług i za każdym razem był niezwykle zadowolony wink także jak coś to naprawdę bardzo warto się do nich zgłosić wink mam nadzieję, że będziesz zadowolony z naszej rekomendacji.. ale to naprawdę solidna firma i nie powinno być zadnych komplikacji

to może ja też się do nich zgłoszę bo mam w Anglii sporo mebli i rzeczy, które skupił kiedyś mój wujek…. Mam od niego spory spadek tam, głównie antyków i dobrze by było w końcu to przewieźć do Polski. Szczególnie, że takie coś może być naprawdę wartościowe

Serio taki spadek masz? Ja to bym osobiście zwoziła po trochę, bo tam prawdziwe skarby mogą być! wink)))

ta firma wygląda faktycnzie solidnie i ma dobre opinie i solidną rekomendacje. szkoda, że wcześniej o niej nie wiedziałem, bo zdecydowanie bym miał dla nich zlecenie