Topic: Czym się różni depilacja woskiem od maszynki?

Czy są jakieś zauważalne różnice pomiedzy efektami golenia dajmy na to nóg maszynką i woskiem? Słyszałam rózne opinie i chciałabym to wszystko skonfrontować i się zdecydować na któres wyjscie.

Re: Czym się różni depilacja woskiem od maszynki?

Moja żona chodzi od pewnego czasu na depilacje woskiem tu: http://salonerbel.pl/depilacje/ i jest bardzo zadowolona bo włoski odrastają o wiele wolniej a skóra pod wpływem wosku nie podrażnia się tak bardzo jak to było przy maszynce. Warunek jest taki że trzeba umieć to robić żeby nie poranić skóry i usuwać włosy tak bezboleśnie jak to możliwe.

Re: Czym się różni depilacja woskiem od maszynki?

Masz rację dlatego jak już wybierać salon to tylko profesjonalny, w którym nie zrobią nam krzywdy. Ten do którego chodzi Twoja żona jest akurat jednym z lepszych, sama byłam kilka razy na depilacji i dobrze wspominam. Włosy odrastały powoli, a podrażnień prawie nie było. Jak już tam będziesz to polecam masaż bańką chinską http://salonerbel.pl/oferta/masaz-banka-chinska/, świetna sprawa. Poprawia krążenie i oczyszcza skórę z toksyn a także przyspiesza przemianę materii dzieki czemu można spalić w przyjemny sposób tkankę tłuszczową. Pozdrawiam.

Re: Czym się różni depilacja woskiem od maszynki?

To też mi się przyda bo zbieram informacje o róznych zabiegach które chciałabym w przyszłości sobie zrobić. Przetestuję co mi najbardziej odpowiada i bede je powtarzać w miare regularnie.