Topic: Sprawdzony sklep meblowy

Witajcie. Jestem właśnie na etapie remontowania mieszkania i jak wiadomo potrzebne jest mi wiele rzeczy, aby móc wykończyć wnętrze. Poszukuje więc sprawdzonego sklepu meblarskiego, w którym otrzymam sklejki najlepiej wodoodporne, ponieważ chce je zamontować w łazience. Poszukuje także różnych akcesoriów meblowych, takich jak listwy czy zawiasy. Jeżeli znacie jakiś fajny sklep meblowy, który oferuje produkty wysokiej klasy w przystępnych cenach dajcie znać! Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Re: Sprawdzony sklep meblowy

Witaj. Jakiś czas temu również remontowałam dom, do którego niedawno się wprowadziliśmy i tak samo jak ty nie wiedziałam do jakiego sklepu najlepiej się udać. Znajoma poleciła mi świetny sklep, w którym zamawiała stopki meblowe. Mają naprawdę szeroki asortyment i udało mi się znaleźć tam wszystkie potrzebne rzeczy takie jak: blaty robocze, listwy czy prowadnice – sklep nazywa się Korner. Całe zamówienie dotarło do nas w nienaruszonym stanie, a jakość materiałów za taką cenę jest naprawdę rewelacyjna.

Re: Sprawdzony sklep meblowy

Cześć. Także z żoną zamawialiśmy produkty do naszego domu z tego sklepu i jesteśmy bardzo zadowoleni. W naszym przypadku poszukiwaliśmy uchwytów nomet, które były ciężko dostępne w innych sklepach. Przesyłka bardzo szybka, a jakość produkty wysoka. Co do sklejek to znajomy zamawiał jakiś czas temu i z tego co wiem jest zadowolony.