Topic: Potrzebny fotograf ślubny na Śląsku

Czy któraś z obecnych tu miłych pań powie mi, kto robi fajne zdjęcia ślubne na Śląsku, zwłaszcza w okolicy Dąbrowy Górniczej? ^^ chcemy wziąć ślub w przyszłym roku w lecie i powoli kompletujemy wszystkie elementy. Mamy umówionego księdza i termin w kościele, mamy salę i na razie na tym koniec tongue dla mnie zdjęcia są ważne. Mieliśmy sesję narzeczeńską, ale nie była jakaś super, więc rozglądamy się za innym fotografem smile jakies propozycję?

Re: Potrzebny fotograf ślubny na Śląsku

dla mnie też zdjęcia sa ważne smile poszaleliśmy na sesji zaręczynowej, ale nam zdjęcia robiła moja kuzynka. Ale wyszło super 

Re: Potrzebny fotograf ślubny na Śląsku

no pewnie, to jest najlepsza pamiątka! Wszystkie prezenty ślubne się mogą zepsuć, kasę się wyda, a foto zostanie smile ja biorę slub dopiero za dwa lata, ale zbieram też informacje big_smile 

Re: Potrzebny fotograf ślubny na Śląsku

ja mogę z czystym sercem polecić pana Filipa Dawida z Krakowa. On chyba robi zdjęcia na ślubach na Śląsku, ale najlepiej jeszcze do niego napisz, a wierz mi warto big_smile a nie miałam prostych wymagań big_smile  u mnie musi być dużo kolorów, lubię też zdjęcia w ruchu, na przykład zdjęcia z tańcow na weselu, zwłaszcza z tych śmiesznych, z zabaw też sa dobre big_smile albo jak ludzie sa poprzebierani

Re: Potrzebny fotograf ślubny na Śląsku

sprawdziłam, pan Dawid dojeżdża na terenie małopolski i na Śląsk… w sumie portfolio też mi się podoba, lubie takie kolorowe zdjęcia tongue zobaczymy, ale dzięki za polecenie :*