Topic: Polecani fachowcy do budowy sieci przemysłowej

Pytanie za 100 punktów – gdzie szukać polecanych i fachowych ludzi do budowy sieci sprężonego powietrza do zakładu produkcyjnego? Przede wszystkim zalezy mi na profesjonalizmie, cenie i dodatkowych usługach jak konsulacja projektu itd itp. Z góry serdeczne dzieki za odpowiedź i pomoc, pozdrawiam.

Re: Polecani fachowcy do budowy sieci przemysłowej

W zakładzie gdzie pracuje sieć kładła firma 7 Bar. Wszystko działa jak należy bez awarii czy innych historii. Oferta została wyłoniona w mini konkursie gdzie jednym z najwazniejszych czynników była cena dlatego polecam i uwazam ze to dobry wybór dla kazdego przedsiebiorstwa.

Re: Polecani fachowcy do budowy sieci przemysłowej

Dziekuje, ale czy moglabys podać mi link do tej firmy. Wolę uniknąć pomyłki. Pozdrawiam.

Re: Polecani fachowcy do budowy sieci przemysłowej

Nie ma problemu: 7bar.pl/pl/instalacje/budowa-instalacji.html – bezpośredni do usług budowy instalacji. U nas wypracowano taką kulturę że staramy się w pewnych zakresach wspolpracowac ze stałymi wykonawcami. Wiadomo, zaufanie i te sprawy, dzieki temu mozna być bardziej spokojnym i budowac sobie jakas dlugofalową strategię. Piszę o tym bo tu masz żywy przykład, zajmują się w zasadzie wszystkim co zwiazane ze sprezonym powietrzem.

Re: Polecani fachowcy do budowy sieci przemysłowej

hej, sprawdziłem już wiele firm i musze szczerze przyznać że ta 7bar.pl/pl/ wykonuje wszystko od A do Z tak jak należy. Pod wzgledem cen jak i jakości nie mozna niczego zarzucić. Stają na wysokości zadania i mieszczą się w ustalonych terminach co dla zakładu produkcyjnego jest równie ważne co cena.