Topic: Jak zachęcić gości

W jednej z galerii handlowych w mieście będzie niedługo taki kiermasz tradycyjnych wyrobów. Robimy super wędliny, zgłosiliśmy się i teraz dostaliśmy info że możemy się pokazać z produktami. Jest to dla nas pierwsza taka impreza więc nie wiemy jak powinno wyglądać stoisko, żeby ludzie chcieli do nas przyjść.

Re: Jak zachęcić gości

Dziś jest taka moda na zdrowe odżywiania i tradycyjne jedzenie że raczej nie będziecie musieli się kosmicznie wysilać żeby mieć komplet ludzi przy sobie. Skupcie się na pokazaniu Waszych produktów i dalej wszystko samo pójdzie.

Re: Jak zachęcić gości

Niby racja ale jeśli mają swój zakład i chcą promować markę to powinni się jakoś zapisać w pamięci ludzi. Zakładam że macie swoje logo, stronę w necie, może fanpage. Zamówcie jakieś ulotki na dobrym papierze. Poza tym są fajne rozwiązania wystawiennicze – stoliki, regały z podświetleniem i masa innych rzeczy.

Re: Jak zachęcić gości

Jestem miłośnikiem takich wędlin. Mój dziadek na własny użytek robił kiełbasy, kaszanki i pasztety. Potem cała rodzina się tym zajadała. Po jego śmierci nie było komu się tym zająć dlatego lubię sięgać po takie smaki.

Re: Jak zachęcić gości

Ktoś już wspomniał żebyście się skupili na Waszych produktach. Ja się z tym zgadzam – niech stoisko będzie pełne wędlin. Jakieś delikatne dekoracje z warzyw, do tego jakieś ścianki z logo, może rollupy. Zgłoście się do jakiejś firmy która robi akcesoria promocyjne.

Re: Jak zachęcić gości

Dużo zależy od wielkości tego Waszego kramu – im większe tym więcej macie możliwości pokazania się. Może nadadzą się jakieś delikatne multimedia, nawet zwykła plazma na której będzie szedł w pętli filmik promocyjny albo pokaz slajdów na temat firmy.