Topic: Czy trudno wam namówić swoją partnerkę na seks?

Moja partnerka jest  dosyc oziebła w porównaniu do tego, jaka kiedyś była. Nie wiem czy ma jakis problem hormonalny czy jak bo nei była u lekarza. Ale chciałbym czesciej się z nia kochac i to najlepiej w roznych pozycjach jak dawniej : ) Czy trudno wam namówić swoją partnerkę na seks? I może możecie się podzielic swója rada i doświadczeniem?

Re: Czy trudno wam namówić swoją partnerkę na seks?

Moja przed urodzeniem dziecka to był istny płomień, który potem niestety zaczal przygasac. Niektorzy mowia ze to rnomalne bo urodzenie dziecka zmienia psychike kobiety na zawsze, ale jednak nei do konca jestem w stanie w to uwierzyc. Zalezy mi na niej, ale coraz mniej, bo ja lubie się kochac często. Może pogadaj z nia powiedz otwarcie o tym czego chcesz może to ja przekona. A może nie.

Re: Czy trudno wam namówić swoją partnerkę na seks?

Akurat u mnie rozmowa nic nie dała. Bo tylko zaczela mi mowic ze zachowuje się jak erotoman. No wiec znam ten bol. Slyszalem, ze jest wiagra dla kobiet która pozwala im się szybko podniecic no i wtedy sa intensywniejsze nawet orgazmy. itd.

Re: Czy trudno wam namówić swoją partnerkę na seks?

Ah te kobiety zawsze nas maja dosłownie w garści jeśli chodzi o sex . No na rynku sa naturalne afrodyzjaki które mogą sprawic ze kobieta nam się nie oprze. Ja próbowalem raz tylko ale były skuteczne : ) fakt, ze potem wypilem za duzo wina no i wracałem nieco na kacu to skończyło się zatrzymaniem prawa jazdy, ale jazda w lozku była niezla tongue hehe

Re: Czy trudno wam namówić swoją partnerkę na seks?

Zawsze miałem problem by wiedzie co podnieca kobiete no i te afrodyzjaki to sa. Jasne, ze tak, tyle ze wszystko trzeba z umiarem bo wiadomo ze afrodyzjaki tez można przedawkowac a wtedy może nie koniecznie być dobrze. i milo ; ]