Topic: Fajne lampy do domu

Cześć. Szukam jakiegoś fajnego sklepu internetowego, w którym mógłbym zamówić lampy do domu (łazienki) i ogrodu. Powolutku planuję wymianę oświetlenia i ogólnie zmian w swoim domu i chcę od tego zacząć. Proszę o pomoc i pozdrawiam!

Re: Fajne lampy do domu

U mnie też by się przydało pozmieniać w końcu trochę rzeczy. Ale póki co będzie to mocno utrudnione bo żona ma inne plany co pierwsze remontować..

Ja polecam super lampy ogrodowe: tomix.pl/lampy+ogrodowe.html , pod tym linkiem znajdziesz bardzo fajną ofertę wink Ja sam się przymierzam kupić tam trochę lamp do domu.

Jak planujesz kupić oświetlenie do łazienki to tylko stąd: tomix.pl/c/pl/32/5/1/0/long/oswietlenie+lazienkowe.html , masz tam znakomity wybór i asortyment oświetlenia do łazienki wink Sama zamawiałam i gorąco polecam, bo efekt końcowy jest piękny wink

Ahh, ja też już niedługo zaczne urządzać mój domek ;D kończymy budowę i się zacznie szał urządzania i kupowania mebli itp.. nie mogę się już doczekać! ;D

Bardzo dziękuję za pomoc w wyborze lamp wink Wasze propozycje są bardzo ciekawe i bez problemu wybiorę coś dla Ciebie. Gorąco pozdrawiam! big_smile