Topic: Hurtowo buty męskie dobre jakościowo

Hej wszystkim. Macie jakieś namiary na sprawdzoną internetową hurtownię z obuwiem męskim, najlepiej markową. No i żeby magazyny były w Polsce, bo nie chcę czekać na przesyłkę kilka tygodni. Polećcie coś, jeśli mieliście przyjemność zamawiać właśnie buty smile

Re: Hurtowo buty męskie dobre jakościowo

No ja nie zamawiałem markowych, bo też nie wiem o jakie marki ci chodzi?

Re: Hurtowo buty męskie dobre jakościowo

Źle napisałem, markowa to chodziło mi, że nie jakaś chińska tania. Bez urazy, bo wiem, że można trafić na modele jak z tytanu nie do zdarcia, ale jednak większość tych tanich to takie na miesiąc i potem do wymiany.

Re: Hurtowo buty męskie dobre jakościowo

Tu się zgadzam, nie opłaca się kupować tych po najtańszej linii oporu, byle mało zapłacić, a potem ewetualne problemy z butami czy odzieżą – jakoś same się załatwią ;D Ale uwielbiam patrzeć, jak ktoś z takim podejściem potem bardzo się męczy i „uczy się na błędach” i kupuje znowu to samo tanie chińskie gówno tongue

Re: Hurtowo buty męskie dobre jakościowo

Ja jestem przykładem, który faktycznie się na swoim błędzie nauczył, ale wtedy miałem tyle innych wydatków, że zwyczajnie nie myślałem trzeźwo o wydaniu większej sumy na porządny produkt, który będzie służył dłużej, a kupiłem jeden z tańszych z myślą – potem jakoś rozwiążę ewentualne problemy big_smile