Topic: Ściana w pokoju małego nastolatka

Cześć! Mój syn właśnie skończył dwanaście lat, idzie w tym roku do nowej szkoły a to oznacza, że koniec z kubusiem puchatkiem na ścianie, czas na coś doroślejszego smile Dodam, że w podstawówce dobrze się uczył rajcowało go to jak na jego wiek, więc nie chcemy z mamuśką tego przytłaczać a wręcz rozwijać. Macie jakieś pomysły?

Re: Ściana w pokoju małego nastolatka

A kubuś to była naklejka czy fototapeta?

Re: Ściana w pokoju małego nastolatka

Kubuś był namalowany przez pewna artystkę, której juz nie ma w mieście i jak się dowiadywałem, nie planuje przyjeżdżac, więc jej nie moge poprosić. Tak bym zrobił. W każdym razie, można zamalowac, nic nie trzeba zdzierać.

Re: Ściana w pokoju małego nastolatka

W takim razie ja bym zrobił fototapetę. Nie wiem jakie macie meble, jaką powierzchnię w pokoju małego ale pewnie da się wszystko jakoś połączyć. Możesz na przykład na jednej scianie zrobić geografie, jeśli nie jest na to za mały, taka jak tu: decorshop.eu/produkty/fototapety/mapa-c35 a na drugiej mozesz nawet sam namalowac jakieś proste matematyczne wzorki. Dzieci sie chyba wczesnie teraz zaczynaja tego wszystkiego uczyc wiec poszukaj w te strone.

Re: Ściana w pokoju małego nastolatka

Podoba mi sie motyw map bo maly od niemowlaka zawsze wszedzie z nami jezdzi i tylko dopytuje gdzie pojedziemy nastepnym razem. Matematyka może niespecjalnie ale właśnie wpadło mi do głowy, że może zrobić coś związanego z biologią?

Re: Ściana w pokoju małego nastolatka

w motywach biologii to juz ci nie pomogę bo się nie znam, znalazłem tylko geografię, bo sam w tym sklepie kupowałem, chociaż coś innego. Generalnie byłem zadowolony i obsługą i jakością zamówienia więc mogę z czystym sumieniem polecić.

Re: Ściana w pokoju małego nastolatka

A robią tam fototapety do kuchni? Chcę coś takiego mieć ale wiadomo jak to bywa w kuchni – parno i duszno. Papier może nie wytrzymać.

Re: Ściana w pokoju małego nastolatka

Nie wiem, trzeba się ich pytać o takie rzeczy.